Naši psi

Sula ČERNÝ KORÁLEK

Sula byla velmi přátelská a milá fena. Velmi brzy onemocněla neosporózou a ochrnula na jednu zadní nohu. Skoro 6 měsíců jsme s ní nepřetržitě rehabilitovali a zřejmě proto byl náš vztah velmi silný. Milovala svoji rodinu. Zároveň byla přátelská i k cizím lidem. Každého hned zaujala její bílá hříva okolo hlavy.

.

.

.

Kora ČERNÝ KORÁLEK

Narozena 2. 1. 2011. Je to fena, která je oddaná své rodině. Když chce, tak je výborná hlídačka. Je trošku pohodlnější a paličatá. Její postava je masivní, není přeci žádný drobeček. Má ráda venkovní procházky, ale jen když u toho nejsou její páníčkové. Nějaká ta díra v plotě se vždy najde.

.

.

.

Paula ČERNÝ KORÁLEK

Narozena 16. 8. 2019. Uchovněná 8. 5. 2021. Bonitační kód: 51J1A/6-A. Výborné DKK A/A. Je to mladá fena. Atletické postavy. Má výborný pigment. Je neuvěřitelně hravá, veselá a velmi učenlivá. Je ostražitá, výborná hlídačka. Pokud se jí někdo nelíbí, už na tom patrně nic nezměníme. Přesto miluje děti, koťata, kůzlata a veškerá mláďata.

.

.

.

Acyra BÍLÝ KAMÍNEK

Narozena 24.7.2021 v našem prvním vrhu „A“. Nikdy jsem netušila, jak bude těžké, vybrat si svoje štěně z vlastního vrhu. Všechny byly tak krásné a v něčem originální. Ale Acyra nám učarovala svou mírumilovnou povahou. Vždy seděla někde v koutku a pozorovala ostatní sourozence. Ovšem jakmile šlo o jídlo, dokázala projevit opravdovou autoritu.

Acyra je velmi přemýšlivá. Oproti své mamince Paule není tolik impulzivní. Má krásný huňatý kožich a mohutnou postavu. Je si vědoma svého postavení ve smečce a respektuje ho.