Naši psi

Sula ČERNÝ KORÁLEK

Sula byla velmi přátelská a milá fena. Velmi brzy onemocněla neosporózou a ochrnula na jednu zadní nohu. Skoro 6 měsíců jsme s ní nepřetržitě rehabilitovali a zřejmě proto byl náš vztah velmi silný. Milovala svoji rodinu. Zároveň byla přátelská i k cizím lidem. Každého hned zaujala její bílá hříva okolo hlavy.

Kora ČERNÝ KORÁLEK

Narozena 2. 1. 2011. Je to fena, která je oddaná své rodině. Když chce, tak je výborná hlídačka. Je trošku pohodlnější a paličatá. Její postava je masivní, není přeci žádný drobeček. Má ráda venkovní procházky, ale jen když u toho nejsou její páníčkové. Nějaká ta díra v plotě se vždy najde.

Paula ČERNÝ KORÁLEK

Narozena 16. 8. 2019. Uchovněná 8. 5. 2021. Bonitační kód: 51J1A/6-A. Výborné DKK A/A. Je to mladá fena. Atletické postavy. Má výborný pigment. Je neuvěřitelně hravá, veselá a velmi učenlivá. Je ostražitá, výborná hlídačka. Pokud se jí někdo nelíbí, už na tom patrně nic nezměníme. Přesto miluje děti, koťata, kůzlata a veškerá mláďata.

Acyra BÍLÝ KAMÍNEK

Narozena 24.7.2021 v našem prvním vrhu „A“. Nikdy jsem netušila, jak bude těžké, vybrat si svoje štěně z vlastního vrhu. Všechny byly tak krásné a v něčem originální. Ale Acyra nám učarovala svou mírumilovnou povahou. Vždy seděla někde v koutku a pozorovala ostatní sourozence. Ovšem jakmile šlo o jídlo, dokázala projevit opravdovou autoritu.

Acyra je velmi přemýšlivá. Oproti své mamince Paule není tolik impulzivní. Má krásný huňatý kožich a mohutnou postavu. Je si vědoma svého postavení ve smečce a respektuje ho.